אוהבים את החיים

תכנית ליווי בת ½5 שבועות
אוהבים את החיים - תכנית ליווי בת ½5 שבועות
בניית תשתית חיובית ליצירת מציאות
בטעינה... בטעינה...

לא משנה כמה יש לכם בחיים, כמה הצלחתם, כמה טוב לכם או כמה אתם סובלים וכואבים,

כל עוד אתם חיים, אתם תמיד תרגישו רעב ליצור עוד משהו חדש עבורכם או עבור יקירי ליבכם.

תשוקה לשינוי מניעה את האדם קדימה ומשאירה אותו חי.

אם יצירת מציאות היה דבר של מה בכך, הייתם לוחצים על כפתור לפני השינה ובבוקר קמים עם מציאות חדשה. אבל יצירת מציאות, בכל תחום, היא לעתים פשוטה וקצרת טווח ולעיתים מאד מורכבת וארוכה.

כאשר את הדבר שאתם רוצים להשיג כבר רבים אחרים השיגו, קל יהיה לכם להבין שגם אתם יכולים

ואתם תצאו למסע יצירת המציאות בתמימות ובאמונה מלאה שגם אתם יכולים!

המורכבות מתחילה כשעובר זמן ואתם לא מצליחים להשיג את מה שאתם רוצים, או שמה שאתם רוצים להשיג הוא מעבר ליכולת שלכם להאמין שאתם מסוגלים.

במצבים אלה, אנשים עלולים להרים ידיים, לוותר או להרגיש מובסים, עייפים, מפוחדים, חסרי אונים, מתוחים, ללא אמונה, ללא תשוקה, ובעיקר לחוות סבל רב. האם במצב הזה אנשים אוהבים את החיים שלהם?

אני מאמינה שכדי ליהנות מהחיים ולהפיק מהם את המרב, בני אדם מוכרחים ללמוד לאהוב את החיים גם כשמורכב, כואב וקשה להם וליקירי ליבם.

אבל, כיצד אפשר לאהוב את החיים כשאתם מרגישים סגורים במבוך ואין לכם מושג כיצד לצאת ממנו?

אז איך אפשר להרגיש אהוב ועטוף ולאהוב את החיים כשיש סבל וכאב יומיומי?

בתכנית "אוהבים את החיים" אתם תלמדו את הקשר בין הפנימיות העמוקה שלכם למה שמשתקף בחייכם, כלומר: לאירועים, לנסיבות החיים ולאנשים שאיתם אתם נפגשים ומתמודדים, וכיצד יש בכוח שלכם להשפיע עליהם ולהפוך אותם לחיוביים יותר ובכך להשפיע על מציאות החיים שלכם ושל יקירי ליבכם ולשנות אותה.

בניתי עבורכם תכנית אימון שתוביל אתכם להתבונן על מערכת היחסים שלכם עם עצמכם ועם העולם, תכנית שתוביל אתכם להתחבר ולהקשיב לפנימיות שלכם ולשנות אותה לחיובית יותר, תכנית שתעביר אתכם תהליך של ניקיון שיוביל לחדות מחשבתית, ראיית הטוב, חיפוש הטוב וגם למציאתו.

התכנית אוהבים את החיים כוללת הנחיות יומיות שלי המוקלטות מראש וכן מפגשי תמיכה לאורך התכנית עם מנחות שהסמכתי.

❤️ חנה

חנה פילניק

חנה פילניק

תקציר תכנית הלימודים

חלק 1

מתנות מהיקום

היקום פה עבורנו כדי לסייע לנו בכל רגע במסע חיינו. בתכנית אוהבים את החיים נלמד מה עלינו לעשות וכיצד להתנהל כדי לקבל מתנות מהיקום ולהפוך את היקום לשותף העסקי האולטימטיבי שלנו.


חלק 2

לקצור את פרי ההשקעה

האם זה נכון שבכל פעם שאנו בנתינה או פועלים למען האחר אנו גם נקצור ונקבל טוב לחיינו? לא בהכרח. לעתים הנתינה שלנו לא תניב פירות. בחלק זה של התכנית אוהבים את החיים נלמד מה צריך לעשות כדי שנקצור את פרי ההשקעה שלנו. כמו כן, נלמד את הטכניקה 'שטיפת אור'. שטיפת אור היא טכניקה המסייעת להכניס רוגע ושלווה לחיינו.


חלק 3

כוח המילה

למילה יש כוח עצום. המילים בהן אנו משתמשים, הן בשיחות שלנו עם עצמנו והן בשיחות מול הסובבים אותנו, ברות השפעה רבה הן על העתיד שאנו מזמנים לעצמנו והן על עתידם של אחרים. הן יכולות לפגוע בנו ובאחרים או להעצים. בחלק זה של התכנית אוהבים את החיים נלמד כיצד לרתום את כוח המילה לשרת אותנו ואת הסובבים אותנו.


חלק 4

היקום – שותף עסקי

כעת כשאנו יודעים כיצד לפעול בצורה שתרתום את היקום לסייע לנו, נלמד וניישם בחלק זה של התכנית אוהבים את החיים את הכלים שיחברו אותנו למקור השפע והטוב ונשתמש ביקום כ"שותף העסקי" שלנו.


חלק 5

אוהבים את החיים

בחלק זה של התכנית ניישם ביום-יום במשך 10 ימים את כל מה שלמדנו ונטמיע את הידע כך שגם בהמשך שגרת חיינו נאהב את החיים והחיים יאהבו אותנו.


מסלולים

אין כרגע מסלולים פעילים לתכנית זו

תלמידים של חנה משתפים...

בטעינה... בטעינה...